Človek sa pozná podľa kuchyne, a akú kuchyňu preferuje. Kuchyňa riešená ako priestor pre príjemné stretnutia nad šálkou kávy hovorí o otvorenosti, bohatom spoločenskom živote, či prípadne o rodinnom založení. Kuchyňa s minimalistickým zariadením prezrádza na svojho majiteľa, že si rád vychutnáva chvíľky tichej samoty, kuchyňa zasadená do prísne nadčasového dizajnu zasa poukazuje na dobrý vkus a dôraz na estetickú stránku života.  Jednoducho povedané, kuchyňa musí človeku pristať rovnako ako šaty. Inak sa v nej nebude dobre cítiť.

Človek sa pozná podľa kuchyne

Človek sa pozná podľa kuchyne

Zariadiť si kuchyňu presne podľa vlastných predstáv, je naozaj umenie. Dnes už len málokto nezverí do rúk profesionálom dispozičné uchopenie priestoru, voľbu adekvátnych materiálov, dizajn a v neposlednom rade aj zabezpečenie funkčného pripojenia k inžinierskym sieťam.

Človek sa pozná podľa kuchyne, ktorú si vyberie

Sieť kuchynských štúdií iKuchyne už 30 rokov predstavuje pre stovky zákazníkov skúseného partnera, ktorý dokáže bez problémov a zbytočných meškaní pretaviť ich predstavy do reality. Skúsení interiéroví dizajnéri spoločnosti dokážu v priebehu krátkeho času zabezpečiť všetko od 3D návrhu vysnívanej kuchyne, až po jej finálnu realizáciu. Vďaka neustálemu hľadaniu nových a stále lepších riešení či maximálnej snahe vyjsť svojim klientom v ústrety dnes spoločnosť iKuchyne predstavuje významného hráča na slovenskom trhu a teší sa povesti skutočného odborníka. Okrem kvalitných kuchýň tu nájdete aj kvalitné kreslá, lavičky, jedálenské stoličky, ale aj komody. Jeden z dôvodov úspešného pôsobenia iKuchyne sa skrýva v spolupráci s renomovanými značkami. Inšpiratívnosť, progresívnosť a inovatívnosť týchto uznávaných a cenených výrobcov umožňujú interiérovým dizajnérom z kuchynských štúdií iKuchyne prinášať tie najčerstvejšie modely a najnovšie riešenia zo svetových veľtrhov a výstav priamo do domácnosti na Slovensku.