Dekorácie do bytu

Dekorácie vytvoria z každého domu domov a každý priestor zútulnia. Stačí si len vybrať. V našej kategórii “dekorácie” nájdete množstvo dizajnových doplnkov do kuchyne aj jedálenského priestoru. V žiadnej domácnosti určite nesmie chýbať misa na ovocie, my ponúkame viacero druhov, podľa toho, aký štýl preferujete. Veľkej obľube sa tešia bytové doplnky, misky kovové, ktoré majú moderný dizajn a ľahko sa kombinujú. Napríklad také Alu misky FILLIGRI v striebornej farbe sú k dispozícii dokonca vo viacerých veľkostiach – 24, 30 alebo 35cm. Inou nevyhnutnou súčasťou kuchynských priestorov je určite stojan na fľaše/víno. Sú to krásne dizajnové doplnky, ktoré obohatia celkový dojem vašej kuchyne či jedálne. A hlavne, vaše vína pri vhodnom skladovaní vo vodorovnej polohe vydržia dlhšie.
Dizajnové dekorácie do bytu z prírodných materiálov
Ste milovníkom prírodných materiálov?

Tak pre vás sú určené doplnky do bytu vyrobené z koreňového dreva. Ponúkame ich v rôznych farebných odtieňoch (prírodných) dreva a v rôznych veľkostiach. Keď už spomíname prírodné materiály, konkrétne drevo, v ponuke máme okrem misiek aj rôzne ornamenty z masívu. Napríklad ornament DINO, FIAMMA a WOOD STACK. Potrebujete vyplniť prázdny priestor na stene v obývačke alebo pracovni, či kancelárii? Máme pre vás originálne dekorácie do bytu, dizajnové parohy avšak nie ozajstné, ale moderné kovové v striebornej a zlatej farbe. Taktiež u nás nájdete aj dekorácie do záhrady, ako aj doplnky do obývačky.

V prípade, že si potrebujete do poličiek doplniť sošky alebo iné dekorácie na stenu, v našom e-shope si určite vyberiete. V ponuke máme bytové dekorácie ako sošky figurín a zvierat, tiež sošku atléta, lebky, motorky. Ďaľšou významnou kategóriou medzi dekoráciami sú stojany na sviečky. Na výber sú v striebornej alebo zlatej farbe a to v rôznych veľkostiach. Na komodu, príborník alebo jedálenský stôl ponúkame päť, deväť a desať-ramenné svietniky.

Okrem nich disponujeme aj deväťramenným svietnikom s výškou až 180cm. Je to úžasná dekorácia vhodná do rohu obývačky spolu s dizajnovým kreslom! Ako samostatne stojacu dekoráciu je vhodné použiť aj ručne maľovanú sochu žirafy vysokú 120 alebo 150cm. Je vyrobená z dreva a to v hnedej alebo bielej farbe. Naše dekorácie sú určené pre všetkých, ktorí majú radi eleganciu a štýlový dizajn. Pri ich výbere do nášho portfólia sme mysleli hlavne na estetiku, spracovanie, kvalitu materiálov. Ceny našich dekorácií tlačíme na čo najnižšiu úroveň pre čo najväčšiu spokojnosť zákazníkov.

Dekorácie do bytu

Zobrazujú sa výsledky 1–30 z 105