Jedálenské stoličky v škandinávskom štýle

Jedálenské stoličky v škandinávskom štýle majú u nás tradične široké zastúpenie. Vzhľad stoličiek je inšpirovaný severským spôsobom života, ktorý vnesie do vášho domova minimalistický dizajn, no nezabúda na estetickosť a funkčnosť. Väčšina z týchto jedálenských stoličiek je v modernom retro prevedení v prírodných farbách alebo pestrých pastelových farbách.
Sedák týchto stoličiek je z príjemnej vrecoviny alebo mikrovlákna. Pri niektorých modeloch k pohodliu prispieva obojstranná lakťová opierka. Jedálenské stoličky v škandinávskom štýle sú chrakteristické drevenou podnožou z úzkych drevených nôh v svetlom dreve. Tento prírodný prvok je typický a robí tieto stoličky ľahko rozpoznateľné. Skvelo doplnia nielen škandinávsky stôl, ale aj vidiecky, či moderný stôl.
Ale nájdu sa aj ergonomicky tvarované plastové operadlá s čalúneným sedákom z umelej kože. Tie sú kombinované s úzkymi kovovými nohami, ktoré môžu byť lakované alebo z chrómovaného kovu. Tieto jedálenské stoličky sa hodia do moderného interiéru.
Jedálenské stoličky v škandinávskom štýle boli zhotovené pre váš maximálny komfort, aby ste si svoje jedlo skutočne vychutnali. Určite zútulnia váš domov. Stačí si len vybrať z našej širokej ponuky.

Zobrazujú sa výsledky 1–30 z 76