Biele jedálenské stoly

Biele jedálenské stoly ponúkajú pestrú škálu. Prevažne ju tvoria vysokolesklé biele stoly z lakovanej MDF dosky. Tieto stoly majú klasickú podnož tvorenú zo štyroch nôh. Pri veľmi moderných modeloch je to stredová podnož v kombinácii s chrómom. Pri okrýhlych stoloch sú to kovové nohy. Biele jedálenské stoly sú charakteristické jednoduchými líniami.
Mnohé biele jedálenské stoly sú rozkladacie alebo rozšíriteľné o drevenú dosku. V prípade potreby je možné roztiahnuť tieto stoly na maximum, a to za pomoci drevenej dosky. Táto doska mierne zmení vzhľad stola, no udrží si biely lesklý a súvislý dizajn. Vďaka použitým materiálom pôsobia veľmi vkusne a vysoký lesk len umocňuje moderný dizajn.Vzhľadom na hladký povrch dosky a vybraným materiálom sa stôl veľmi ľahko udržiava a vždy pôsobí čistým dojmom.
Biele drevené jedálenské stoly sa vyskytujú aj v škandinávskom štýle. Povrch stola je vyrobený z bielej lakovanej drevovláknitej dosky. Podnož jedálenského stola tvoria štyri drevené nohy v typickej prírodnej farbe.  Stôl je jednoduchý na údržbu vďaka starostlivo vybraným materiálom a hladkému povrchu.

Zobrazujú sa výsledky 1–30 z 32