Písacie stoly

Ponúkame Vám kvalitné písacie stoly za akciové ceny. Pred kúpou písacieho stola je nutné zvážiť, či ho kupujem len na pár rokov, alebo na dlhšie obdobie. Deťom sa často krát stoly po 2-3 rokoch vymieňajú, ale ak ho kupujete pre seba, určite sa oplatí siahnuť na drahšiu, kvalitnejšiu variantu.

Odporúčame určite stoly vyrobené z masívu. Napríklad taký písací stôl BIANCA je kombináciou masívneho dreva

Sheesham a kovových nožičiek. Vyzerá veľmi štýlovo, jeho dizajn je jedinečný! Navyše, súčasťou stola je aj malá zásuvka. Šírka stola je 120 cm. Z masívu je vyrobený taktiež stôl na PC BOA. Tento stôl je širší, má 150 cm a je zachovaná prírodná farba dreva. Má oblý dizajn, bočné steny stola sú taktiež drevené. Pod pracovnou doskou sa nachádza polička na odkladanie vecí. Cena tohto stolíku je 530 eur, ponúkame vám k nemu ešte na doplnenie skrinku s tromi zásuvkami. Takisto z rovnakého masívneho dreva Sheesham, ktorá je na kolieskach a jej výška je 60 cm. Tým pádom presne sadne pod rohový písací stôl. Máme pre Vás aj písacie stoly pre deti.
Klasické písacie stoly
V ponuke máme aj klasické biele písacie stoly a pc stoly vyrobené z drevotriesky, tie sú cenovo výhodnejšie, ceny sa pohybujú okolo 200 eur. Avantgardne až futuristicky pôsobí pc stolík VITTORIO, je ako keby oplechovaný hliníkovým plechom, kúpite ho v striebornej farbe za 540 eur. Ak sa radi odlišujete od iných, toto je voľba pre vás! Okrem spomínaných materiálov sa v našom portfóliu nachádzajú aj jednoduché pracovné stoly. Taktiež aj písacie stoly sklenené, prípadne kombinácie dreva a skla. Do kancelárie alebo veľkej pracovne vám ponúkame luxusné stoly rady BIG AFFARE a BIG DEAL v bielej alebo čiernej farbe, kde je pracovná doska kombinovaná s kovovou konštrukciou a nožičkami.

Ak sa vám páči jednoduchý škandinávsky čistý štýl, aj tu nájdete pracovný stôl PURE WHITE. Výber vhodného písacieho stola spolu s vhodným sedením je dôležitou úlohou každého z nás. Častokrát sa nám stane, že časom zistíme, že potrebujeme stôl väčší. Prípadne viac úložného priestoru, alebo práve naopak, že nám stôl zaberá príliš veľa miesta a mali sme siahnuť po menšom. Práve preto je vhodné zhodnotiť ešte pred kúpou využitie písacieho stola. Veľakrát sa nám stáva, že sedíme a pracujeme pri jedálenskom stole, ale vhodným výberom písacieho stola to môžeme obmedziť.

Písacie stoly

Zobrazujú sa výsledky 1–30 z 60