Kuchyne na mieru

My v spoločnosti ikuchyne! vyrábame kuchyne na mieru s láskou…

Rozhodli ste sa zainvestovať a premýšľate nad kúpou kvalitnej kuchyne na mieru ? Máme pre Vás skvelú správu! Všetky naše kuchyne sa pred samotným zadaním do výroby laserovo zamerajú a ich rozmery sa upravia presne podľa Vášho priestoru. Navyše si za akúkoľvek zmenu rozmerov kuchyne neúčtujeme ani jediné Euro.  Je to jednoduché – vyrobiť akýkoľvek šírkový, výškový alebo hĺbkový rozmer pre nás nie je problém. Na obrázkoch nižšie vidíte kuchynskú linku realizovanú v projekte Malé Krasňany. Šírka zadnej steny neumožňuje vedľa chladničky postaviť ešte jednu vysokú skriňu na elektrickú rúru a mikrovnlku, lebo by sa tak výrazne skrátila pracovná plocha a drez by pôsobil stiesneným dojmom.

Táto kuchyňa na mieru je typickým príkladom nášho riešenia rohových skriniek, ktoré treba vnímať ako ťažšie prístupný priestor kuchyne. Preto zvykneme jednu rohovú skrinku “zneužiť” na osadenie kuchynského drezu. Všetky prípadné komplikácie s napojením vody tak vyriešime v jednej skrinke, ktorú je možné ľahko upraviť aj na montáži. Pozornosť by sme ale radi zamerali na riešenie druhého rohu. Z vnútornej strany tejto kuchyne na mieru je takzvaný “hluchý roh” a teda je tento priestor prístupný z obývačkovej strany. Týmto spôsobom sa do rohu kuchyne dostanete omnoho pohodlnejšie ako pri použití hlbokej rohovej skrinky. Samozrejmosťou je riešenie skriniek až do stropu pre maximálne využitie priestoru…

»
Špecifikácia:

Kuchyne na mieru
Rozmer kuchyne: 2500 x 2400 mm
Rozmer ostrovčeka: 1900 x 600 mm
Kuchynské dvierka: Biela perleťová
Pracovná doska: Dub Bardolino

Cena kuchyne:

v prevedení STANDARD: 2.761 €
v prevedení PREMIUM: 3.273 €
v prevedení EXCLUSIVE: 4.136 €

Jednotlivé prevedenia sa líšia použitými materiálmi. V prevedení INDIVIDUAL sa medze nekladú. Môžete ľubovoľne kombinovať všetky prevedenia a tak cenu kuchyne prispôsobiť svojmu rozpočtu a požiadavkám. Pre vypracovanie presnej cenovej ponuky Vašej kuchyne na mieru volajte 0908 50 90 91.

!
Profesionálne služby:

Rýchla cenová ponuka
Odborné poradenstvo
Laserové zameranie priestoru
Bezpečná doprava a vynáška
Profesionálna montáž
Záruka na kuchyne až 10 rokov