Kuchyne s ostrovčekom

Ponúkame Vám kvalitné kuchyne s ostrovčekom. Premýšlate nad riešením kuchynskej linky s použitím ostrovčeka v priestore? Na fotkách nižšie máte možnosť vidieť takéto riešenie kuchyne. Ako materiál pracovnej dosky je použitá imitácia čierneho Mramoru, kuchynské dvierka sú v prevedení Biela vysoký lesk s úpravou proti odtlačkom prstov. Kuchynské dvierka z našej ponuky majú dokonale rovný povrch a zrkadlový lesk. Madlo zafrézované priamo do dvierok opticky predlžuje línie kuchyne a zároveň materiálovo ladí s použitým hliníkovým soklom o výške 15cm. Výška pracovnej dosky pri tejto kuchyni s ostrovčekom je 91cm. Celá kuchyňa je riešená až do stropu, nad voľne stojacou chladničkou sú osadené skrinky s dotykovým otváraním, slúžiace ako ďalší úložný priestor.

Dostatok úložného priestoru zabezpečuje aj potravinová skriňa s výsuvmi značky BLUM a otočný kôš v rohovej skrinke. Štandardom našich kuchýň s ostrovčekom je neviditeľný zámkový spoj pracovných dosiek, ktorý vytvorí súvislú plochu neprerušovanú tesniacou lištou tak, ako to býva u menej kvalitnejších výrobcov kuchýň. Osvetlenie kuchyne s ostrovčekom v tomto prípade zabezpečujú svetelné dná, ktorých výhodou je že svietia nie len na pracovnú dosku ale aj do vnútra horných skriniek. Tie sú pre dosiahnutie dokonalého osvetlenia osadené sklenenými policami tak, aby bolo osvetlené celé vnútro skriniek. V tejto kuchyni s ostrovčekom ako príslušenstvo použitý kameninový drez BLANCO s chromovou batériou.

»
Špecifikácia:

Kuchyne s ostrovčekom
Rozmer kuchyne: 4050 x 2100 mm
Rozmer ostrovčeka: 1250 x 800 mm
Kuchynské dvierka: Biely vysoký lesk
Pracovné dosky: Mramor čierny

Cena kuchyne:

v prevedení STANDARD: 4.135 €
v prevedení PREMIUM: 4.555 €
v prevedení EXCLUSIVE: 5.846 €

Jednotlivé prevedenia sa líšia použitými materiálmi. V prevedení INDIVIDUAL sa medze nekladú. Môžete ľubovoľne kombinovať všetky prevedenia a tak cenu kuchyne prispôsobiť svojmu rozpočtu a požiadavkám. Pre vypracovanie presnej cenovej ponuky Vašej kuchyne s ostrovčekom volajte 0908 50 90 91

!
Profesionálne služby:

Rýchla cenová ponuka
Odborné poradenstvo
Laserové zameranie priestoru
Bezpečná doprava a vynáška
Profesionálna montáž
Záruka na kuchyne až 10 rokov

Sorry, no results were found, search again?