Lacné kuchyne

Hľadáte lacné kuchyne? My v spoločnosti ikuchyne! Vám garantujeme férovú cenu.
Pri výbere dodávateľa na Vašu novú kuchyňu je potrebné klásť dôraz hlavne na kvalitu kuchyne. Výrazne cenovo výhodné a lacné kuchyne sa môžu zdať na začiatku ako výhodná kúpa – opak je však pravdou. Za lacnú kuchyňu zaplatíte v konečnom dôsledku vysokú cenu. Je potrebné si uvedomiť, že kuchyňa je veľmi namáhaný nábytok. Pri použití nekvalitných materiálov na výrobu korpusov a kuchynských dvierok, ale najmä vnútorných pohyblivých komponentov môže dôjsť k ich rýchlemu poškodeniu a nefunkčnosti. V ikuchyne! Vám garantujeme použitie len tých najkvalitnejších komponentov pri zachovaní férovej ceny.

Uvedomujeme si, že klient niekedy zámerne nechce investovať tisíce eur do kuchyne, ktorá bude namontovaná do bytu na prenájom. V takomto prípade doporučujeme využiť materiály s matnou povrchovou úpravou v prevedení STANDARD, decentné dizajnové úchytky a efektné svetlo CORNER pod všetky horné skrinky. Na fotkách nižšie môžete vidieť takéto riešenie lacnej kuchyne až do stropu. Cena kuchyne klesne aj v prípade, že sa rozhodnete neriešiť kuchyňu až do stropu, ale len do klasickej výšky 218 cm od podlahy. Cenovo najdostupnejšie drezy sú vyrobené z nerezu. Na našej kuchyni nižšie je použitý nerezový drez BLANCO MEDINA 45 S s hlbokou vanočkou a chromová batéria CULINA-S.

»
Špecifikácia:

Lacné kuchyne
Rozmer kuchyne: 3150 x 2500 mm
Kuchynské dvierka: Biely MAT
Pracovné dosky: Orech Ribera

Cena kuchyne:

v prevedení STANDARD: 2.607 €
v prevedení PREMIUM: 3.008 €
v prevedení EXCLUSIVE: 3.949 €

Jednotlivé prevedenia sa líšia použitými materiálmi. V prevedení INDIVIDUAL sa medze nekladú. Môžete ľubovoľne kombinovať všetky prevedenia a tak cenu kuchyne prispôsobiť svojmu rozpočtu a požiadavkám. Pre vypracovanie presnej cenovej ponuky Vašej lacnej kuchyne volajte 0908 50 90 91

!
Profesionálne služby:

Rýchla cenová ponuka
Odborné poradenstvo
Laserové zameranie priestoru
Bezpečná doprava a vynáška
Profesionálna montáž
Záruka na kuchyne až 10 rokov

Sorry, no results were found, search again?