Písacie stoly

Ponúkame Vám kvalitné písacie stoly za akciové ceny. Pred kúpou písacieho stola je nutné zvážiť, či ho kupujem len na pár rokov, alebo na dlhšie obdobie. Deťom sa častokrát stoly po 2-3 rokoch vymieňajú, ale ak ho kupujete pre seba, určite sa oplatí siahnuť na drahšiu, kvalitnejšiu variantu.

Odporúčame určite stoly vyrobené z masívu. Napríklad taký písací stôl BIANCA je kombináciou masívneho dreva Sheesham a kovových nožičiek. Vyzerá veľmi štýlovo, jeho dizajn je jedinečný! Navyše, súčasťou stola je aj malá zásuvka. Šírka stola je 120 cm. Z masívu je vyrobený taktiež stôl na PC BOA. Tento stôl je širší, má 150 cm a je zachovaná prírodná farba dreva. Má oblý dizajn, bočné steny stola sú taktiež drevené. Pod pracovnou doskou sa nachádza polička na odkladanie vecí. Cena tohto stolíku je 530 eur, ponúkame vám k nemu ešte na doplnenie skrinku s tromi zásuvkami. Takisto z rovnakého masívneho dreva Sheesham, ktorá je na kolieskach a jej výška je 60 cm. Tým pádom presne sadne pod rohový písací stôl. Máme pre Vás aj písacie stoly pre deti.

Klasické písacie stoly

rohové písacie stoly Big Affare

V ponuke máme aj klasické biele písacie stoly a pc stoly vyrobené z drevotriesky, tie sú cenovo výhodnejšie, ceny sa pohybujú okolo 200 eur. Avantgardne až futuristicky pôsobí pc stolík VITTORIO, je akokeby oplechovaný hliníkovým plechom, kúpite ho v striebornej farbe za 540 eur. Ak sa radi odlišujete od iných, toto je voľba pre vás! Okrem spomínaných materiálov sa v našom portfóliu nachádzajú aj jednoduché pracovné stoly. Taktiež aj písacie stoly sklenené, prípadne kombinácie dreva a skla. Do kancelárie alebo veľkej pracovne vám ponúkame luxusné stoly rady BIG AFFARE a BIG DEAL v bielej alebo čiernej farbe, kde je pracovná doska kombinovaná s kovovou konštrukciou a nožičkami.

Ak sa vám páči jednoduchý škandinávsky čistý štýl, aj tu nájdete pracovný stôl PURE WHITE. Výber vhodného písacieho stola spolu s vhodným sedením je dôležítou úlohou každého z nás. Častokrát sa nám stane, že časom zistíme, že potrebujeme stôl väčší. Prípadne viac úložného priestoru, alebo práve naopak, že nám stôl zaberá príliš veľa miesta a mali sme siahnuť po menšom. Práve preto je vhodné zhodnotiť ešte pred kúpou využitie písacieho stola. Veľakrát sa nám stáva, že sedíme a pracujeme pri jedálnskom stole, ale vhodným výberom písacieho stola to môžeme obmedziť.

Písacie stoly rôznych štýlov a materiálov

Písací stôl Sensation biela vysokolesklá 120cm

Písacie stoly sú v súčasnosti ponúkané v rôznych materiálových vyhotoveniach, buď sú to drahšie, vyrobené z masívneho dreva. Tie sú trvácne a majú dokonalý vzhľad aj dizajn, alebo cenovo prístupnejšie, vyrobené napríklad z drevotriesky. Zvážte, na aké obdobie stôl potrebujete a vyberajte podľa toho. Deťom je možno vhodnejšie vybrať cenovo dostupnejší stôl, ktorý sa časom vymení tak, ako deti rastú. Luxusné dizajnové písacie stoly sú vhodné do pracovní, kde trávite veľa času a príjmate aj návštevy. Majú aj reprezentatívny charakter a spolu v kombinácii s luxusným kreslom  určite zaujmú každú návštevu. Ak disponujete menším priestorom, vhodné sú stoly menších rozmerov, kde nie je nutné dokupovať skrinky na kolieskach, ale úschovu potrebných vecí vyriešite napríklad nástennými skrinkami.

Veľmi zaujímavo pôsobia písacie stoly vyrobené zo skla, dodávajú moderný vzhľad a doplnené dizajnovou stoličkou. Napríklad výraznej žltej farby, vytvoria krásny pracovný priestor. Moderný vzhľad vám zaručia aj stoly biele vysokolesklé doplnené kovovými nožičkami. Či už je to do vašej domácej pracovne alebo kancelárie, určite sa oplatí siahnuť po kvalitnom materiály a dizajn si vybrať podľa ostatného zariadenia. Pri písacích stoloch však často platí zásada, že menej je niekedy viac. Väčšina stolov má jednoduchý dizajn, čo je výhoda, pretože vám zostáva možnosť experimentovať s ostatným zariadením. Ako napríklad dizajnovou originálnou stoličkou, jedinečnými zaujímavými nástennými skrinkami, kde si uschováte všetky potrebné písacie potreby, papiere a písomnosti. Alebo siahnuť na príručnú skrinku na kolieskach, ktorú si môžete presúvať kde potrebujete, mať ju uloženú pod stolom alebo vedľa neho. Naše písacie stoly sme vyberali veľmi detailne, aby sme čo najviac vyhoveli požiadavkám našich zákazníkov.

Zobrazujem výsledky 1–12 z 32