Realizácia kuchyne a nábytku na mieru – Bratislava

Precíznosť pri výrobe lesklých kuchynských dvierok je u nás prvoradá. Naša ponuka obsahuje iba také lesklé povrchové úpravy, ktoré majú dokonale hladký povrch s vysokým percentom zrkadlenia. Pri tejto realizácii je príjemným kontrastom k lesklým plochám pracovná doska a zástena v prevedení dekóru dub zlatý, ktorý perfektne ladí s farbou podlahy.

čiernobiela leskla kuchyna
O čom sa dočítate v tomto článku ?

Aké osvetlenie je použité na tejto kuchyni?
Aká zástena je použitá na tejto kuchyni?
Akú úchytku sme vybrali na túto realizáciu? 

Aký nábytok nájdete v tejto realizácii ?

Kuchynská linka vo vysokom lesku.
Nástenné dekorácie naprieč celým priestorom.
Vstavané skrine do chodby, izieb a predsiene.

leskla kuchyna pohlad spredu

Na tejto fotke vidíte, že sa nám podarilo dokonale zladiť farbu podlahy s dekórom dreva použitom na kuchyni. V tomto prípade ide o dekór Dub zlatý.

Na celú kuchyňu sme použili hliníkové zafrézované madlo. Výhodou tohto madla je, že vôbec netrčí a teda o madlo nemôžete pri varení zavadiť. Zároveň opticky predlžuje vodorovné línie a tým celkovo aj línie kuchyne.

leskla kuchyna pohlad zboku

Táto realizácia je zaujímavá práve týmito dvomi “stupňami” skriniek. Ide o “plytvanie priestorom”, ktoré robí celú konštrukciu oveľa zaujímavejšou.

Zaujímajú Vás materiály použité na tejto realizácii? nájdete ich na konci článku. Pre viac info nás kontaktujte na 0908 50 90 91 alebo info@ikuchyne.sk

detail podsvietenie

Na osvetlenie pracovnej plochy sme použili LED pás vo farbe teplá biela. Osvetlenie štandardne dodávame s diaľkovým ovládaním, ktorým si viete nastaviť intenzitu svetla. Chladenie LED pásika zabezpečuje hliníkový profil.

kuchyna detail

Naše riešenia akrylu vo vysokom lesku sú odolné voči “ocapkaniu”, takže ani pri menších detičkách nemusíte mať obavy z toho, že sa stanete “otrokom” v kuchyni.

izba

Nad posteľou sú umiestnené menšie úložné skrinky, ktoré spolu s drevenými paletkami zútulňujú priestor. Skrinky majú výklopné otváranie na systém “push”, ktorý zabezpečuje čisté línie nábytku.

vstavane satnikove skrine

Vstavaná skriňa, ktorá je oživená o drevený pás v dekore dub zlatý. S dekormi sa vieme “vyhrať” tak, ako si to želá klient, nechajte sa preto inšpirovať týmito nezvyčajnými detailmi.

spalna
skrina detail

Detail na výsuv umiestnený vrámci stavanej skrine. Použité bolo madlo v tvare “L” a výsuv je v dekore dub zlatý.

Priebiehajúca akcia. Využite momentálne prebiehajúcu zľavu 30% na všetky kuchyne na mieru. Viac informácií o získate v sekcii AKTUALITY

nastenna dekoracia
chodba s palmou

Dekoratívne paletky v dekore dub zlatý, ktoré oživujú celý priestor bytu.

Aké materiály sú použite v tejto realizácii ?

Spodné dvierka na kuchyni: Biely akryl vo vysokom lesku
Horné dvierka na kuchyni: Biely a čierny akryl vo vysokom lesku
Pracovná doska: Dub zlatý
Zástena: Dub zlatý
Úchytka: Hliníkové zafrézované madlo
Osvetlenie: LED teplá biela
Nábytok: Biely akryl vo vysokom lesku v kombinácii s drevodekorom dub zlatý.
Úchytky nábytku:
Minimalistické madlá v tvare “L” a systém “push”

Nezabudnite! Kuchyňu môžete akokoľvek rozmerovo a materiálovo upravovať. Ak ste z Bratislavy alebo blízkeho okolia – dohodnite si osobné stretnutie a naši odborníci Vám ochotne poradia s farbami aj technickým riešením Vašej novej kuchyne. 0908 50 90 91 alebo info@ikuchyne.sk