Rohové kuchyne

Rozhodli ste sa pre rohové riešenie svojej novej kuchyne?

Na fotkach nižšie máte možnosť vidieť rohovú kuchyňu s oknom. Výška parepetu nám v tomto prípade dovoľuje potiahnuť pracovnú dosku kuchyne až do okna – nahradzame tak klasický parapet materiálom pracovnej dosky z jedneho kusu. Kuchyňa začína zľava vstavanou chladničkou, vedľa je umiestnená vysoká spotrebičová skriňa s elektrickou rúrou a mikrovlnkou. Pri riešení do stropu je nad týmito dvoma skriňami umiestnená ďalšia skrinka na dotykové otváranie. V každej rohovej kuchyni musíme zápasiť s rohovými skrinkami, ktoré sú v rohu ťažšie prístupné ako napríklad výsuvy alebo klasické dvierkové skrinky.

Pri tejto kuchyni sme rohovú skrinku využili na osadenie nerezového drezu BLANCO MEDIAN 45 S v kombinácii s chromovou batériou BLANCO CATRIS-S so sprškou. Ako materiál kuchynských dvierok je použitá Biela perleťová doska z prevedenia STANDARD, kombinovaná s decentným “L” madlom šírky 10cm. Horné kuchynské dvierka sú v dekore OREGON s dotykovým otváraním TouchLatch. Samozrejmosťou a štandardom našich rohových kuchýň sú plnovýsuvy s dovieraním a pánty dvierok s integrovaným tlmením, ktoré sa postarajú o tiché zatváranie dvierok Vašej novej rohovej kuchyne.

»
Špecifikácia:

Rohové kuchyne
Rozmer kuchyne: 3250 x 2500 mm
Rozmer ostrovčeka: 1900 x 600 mm
Kuchynské dvierka: Biela matná
Pracovné dosky: Ceramic Antracit

Cena kuchyne:

v prevedení STANDARD: 2.954 €
v prevedení PREMIUM: 3.239 €
v prevedení EXCLUSIVE: 4.378 €

Jednotlivé prevedenia sa líšia použitými materiálmi. V prevedení INDIVIDUAL sa medze nekladú. Môžete ľubovoľne kombinovať všetky prevedenia a tak cenu kuchyne prispôsobiť svojmu rozpočtu a požiadavkám. Pre vypracovanie presnej cenovej ponuky Vašej rohovej kuchyne volajte 0908 50 90 91

!
Profesionálne služby:

Rýchla cenová ponuka
Odborné poradenstvo
Laserové zameranie priestoru
Bezpečná doprava a vynáška
Profesionálna montáž
Záruka na kuchyne až 10 rokov

Sorry, no results were found, search again?