Skrinky, nočné stolíky

Ponúkame Vám kvalitné skrinky za akciové ceny. Neoddeliteľnou súčasťou zariadenia v domácnosti tvorí kategória skriniek. Využiteľné sú ako nočné stolíky v spálni, alebo v hosťovských či detských izbách, prípadne ako skrinky v obývacom priestore, na ktorú je možné umiestniť zaujímavú dekoráciu, prípadne ich využiť ako konferenčný stolík.

Luxusné skrinky a nočné stolíky

Skrinky v našom eshope zahŕňajú najmä moderné nočné stolíky a skrinku – vinotéku. Spáľňové skrine MANHATTAN sa vyznačujú luxusným veľmi exkluzívnym dizajnom. Ideálne je skombinovať skrinky aj s posteľou, keďže sú potiahnuté látkou, vrecovinou, ktorá môže byť súčasťou aj poťahu postele.

Nočný stolík Manhattan 50cm biela

Nočný stolík je vyrobený z drevotriesky, potiahnutý je spomínanou kvalitnou vrecovinou a čo je azda najzaujímavejšie, vrchnú časť tvorí sklenený stolík. Ten je vyrobený z bezpečnostného temperovaného skla a má zaoblené hrany. Čiže využiteľná je horná, sklenená časť, pod ňou sa nachádza ďalšia úložná otvorená časť ideálna na odloženie časopisov a kníh, keďže na ne nesadá prach.

Hlavnú časť skrinky tvoria dve zásuvky potiahnuté látkou. Šírka tohto nočného stolíka je 60 cm a výška 50 cm. Ďaľšou zaujímavosťou je detajl ukotvenia skla, ktorý je takisto dizajnový, pochrómovaný a zladený s rúčkami na zásuvkách. Zásuvky sú veľmi priestranné, zmestí sa do nich množstvo vecí, ktoré by ste inak mali rozložené všade naokolo a len by sa na ne prášilo. Takto sa dajú pekne úhľadne odložiť a potom celkovo pôsobí aj spálňa úhľadnejšie. Ponúkame aj kvalitné lampy na nočný stolík, ako aj stolík z masívu. Bočné strany skrinky tvorí drevená časť potiahnutá vrecovinou. Cena tohto produktu je 199 eur, a čo sa týka farieb, na výber máte farbu antracit.

Druhou alternatívou z rady MANHATTAN je nočný stolík biely lesklý, jeho dizajn je identický s tým predchádzajúcim, avšak okrem farby sa líši poťahom, nie je potiahnutý látkou – vrecovinou, ale umelou kožou. Pôsobí veľmi elegantným a luxusným dojmom! Jeho cena je taktiež 199 eur.

Posledným produktom v tejto kategórii skriniek tvorí skrinka – vinotéka/bar. Ide o neskutočný dizajnový produkt. Prestavte si, je možné ho mať zatvorený v podobe lodného kufra potiahnutého kožou a po otvorení máte priestrannú vinotéku s výškou až 140 cm. Kúpite ho za 1279 eur.

Skrinky a nočné stolíky ako neoddeliteľná súčasť spálne

Neoddeliteľnou súčasťou vybavenia spálne sú nočné stolíky či skrinky. Sú dôležitým nábytkom, ktorý spolu s posteľou vytvára vašu oázu oddychu. Určite sa oplatí výberu postele a stolíkov venovať dôležitú pozornosť, veď takmer tretinu života trávime v posteli. Je vhodné ich spolu skombinovať, buď ich zladiť v rovnakom štýle, vybrať si tú istú sériu nábytku, ale dajú sa vytvoriť aj originálne zaujímavé kombinácie. Zladiť napríklad sivú posteľ s bielou skrinkou, alebo naopak, svetlú posteľ so sivým alebo tmavým nočným stolíkom. Vyniknú tým oba druhy nábytku. Veľmi dobrou voľbou sú skrinky, ktoré sú aspoň z časti zakryté, alebo je ich súčasťou zásuvka.

Môžete si do nich odložiť knihy, ktoré čítate, alebo iné veci, ktoré chcete mať poruke bez toho, aby ste museli vstať z postele. Výhoda „zatvorených“ poličiek je, že uchránite odložené veci od prachu. Nočné skrinky úzko súvisia so stolovými lampami, navzájom sa dopĺňaju a dotvárajú. Vyberte si z našej ponuky svietidiel a dotvorte si príjemnú atmosféru vo vašej spálni. Okrem svietidiel na stolíky vám odporúčame aj svietidlo stojanové, ktoré môžete umiestniť do rohu spálne a získať tak ideálne osvetlenie v maximálnej možnej miere. Do spálne je vhodné vybrať slabšie žiarovky, nie príliš ostré svetlo.

Vinotéky

Kategóriu skriniek tvorí aj jedinečná vinotéka, ktorá je neuveriteľne originálna. Ak hľadáte niečo, čím sa chcete od iných odlíšiť a upútať pozornosť niečim „iným“, máme pre vás riešenie. Vinotéka je ideálnou súčasťou jedálenského priestoru, prípadne obývačky, ktorá je s jedálňou alebo kuchyňou prepojená. Ak navyše disponujete vínnou pivničkou, je to úplne najideálnejšie miesto, keďže je v nej chladno a nehrozí, že sa víno pokazí alebo oteplie. Vinotéka vám poslúži aj na odloženie vínových pohárov, servítok či utierok, ktoré sa vám zídu pri otváraní fliaš. A takisto tam uschováte otvárače na fľaše, jednoducho všetko, čo potrebujete mať poruke. Keďže ide o priestranný kus nábytku, uskladníte v ňom aj ostatné liehoviny a fľaše.

Počet výsledkov na zobrazenie 3