Skrinky, nočné stolíky

Ponúkame Vám kvalitné skrinky za akciové ceny. Neoddeliteľnou súčasťou zariadenia v domácnosti tvorí kategória skriniek. Využiteľné sú ako nočné stolíky v spálni, alebo v hosťovských či detských izbách, prípadne ako skrinky v obývacom priestore, na ktorú je možné umiestniť zaujímavú dekoráciu, prípadne ich využiť ako konferenčný stolík.

Luxusné skrinky a nočné stolíky

Skrinky v našom eshope zahŕňajú najmä moderné nočné stolíky a skrinku – vinotéku. Spáľňové skrine MANHATTAN sa vyznačujú luxusným veľmi exkluzívnym dizajnom. Ideálne je skombinovať skrinky aj s posteľou, keďže sú potiahnuté látkou, vrecovinou, ktorá môže byť súčasťou aj poťahu postele.Skrinky a nočné stolíky

Nočný stolík je vyrobený z drevotriesky, potiahnutý je spomínanou kvalitnou vrecovinou a čo je azda najzaujímavejšie, vrchnú časť tvorí sklenený stolík. Ten je vyrobený z bezpečnostného temperovaného skla a má zaoblené hrany. Čiže využiteľná je horná, sklenená časť, pod ňou sa nachádza ďalšia úložná otvorená časť ideálna na odloženie časopisov a kníh, keďže na ne nesadá prach.

Hlavnú časť skrinky tvoria dve zásuvky potiahnuté látkou. Šírka tohto nočného stolíka je 60 cm a výška 50 cm. Ďalšou zaujímavosťou je detajl ukotvenia skla, ktorý je takisto dizajnový, pochrómovaný a zladený s rúčkami na zásuvkách. Zásuvky sú veľmi priestranné, zmestí sa do nich množstvo vecí, ktoré by ste inak mali rozložené všade naokolo a len by sa na ne prášilo. Takto sa dajú pekne úhľadne odložiť a potom celkovo pôsobí aj spálňa úhľadnejšie. Ponúkame aj kvalitné lampy na nočný stolík, ako aj stolík z masívu. Bočné strany skrinky tvorí drevená časť potiahnutá vrecovinou. Cena tohto produktu je 199 eur, a čo sa týka farieb, na výber máte farbu antracit.

Druhou alternatívou z rady MANHATTAN je nočný stolík biely lesklý, jeho dizajn je identický s tým predchádzajúcim, avšak okrem farby sa líši poťahom, nie je potiahnutý látkou – vrecovinou, ale umelou kožou. Pôsobí veľmi elegantným a luxusným dojmom! Jeho cena je taktiež 199 eur.

Posledným produktom v tejto kategórii skriniek tvorí skrinka – vinotéka/bar. Ide o neskutočný dizajnový produkt. Prestavte si, je možné ho mať zatvorený v podobe lodného kufra potiahnutého kožou a po otvorení máte priestrannú vinotéku s výškou až 140 cm. Kúpite ho za 1279 eur.

 • skladom u dodávateľa
  skladom u dodávateľa

  Komoda Beatrice 120cm

  782.00 
  dostupnosťodber možný od 8.6
 • na vyžiadanie
  na vyžiadanie

  Komoda Arrigo 120cm čierna

  558.00 
   
 • skladom u dodávateľa
  skladom u dodávateľa

  Komoda Arrigo 120cm biela

  558.00 
  dostupnosťodber možný od 8.6
 • Nočný stolík Manhattan 50cm antracit

  199.00 
   
 • Vinotéka Bar Globetrotter coffee

  1275.00 
   
 • skladom u dodávateľa
  skladom u dodávateľa

  Komoda Giant 140cm agát Teak šedý gek.

  737.00 
  dostupnosťodber možný od 8.6
 • na vyžiadanie
  na vyžiadanie

  Komoda Zen 120cm červená

  558.00 
   
 • na vyžiadanie
  na vyžiadanie

  Komoda Baltic 100cm biela

  526.00 
   
 • skladom u dodávateľa
  skladom u dodávateľa

  Komoda Scandinavia 140cm biela

  580.00 
  dostupnosťodber možný od 8.6