Stoličky do kuchyne, jedálenské, barové

iKuchyne sa špecializujú na moderné stoličky do kuchyne, ako aj stoličky k písaciemu stolu pre deti. V našej ponuke nájdete kancelárske stoličky, ako aj barové stoličky za akciovú cenu. Ste zástancom retro štýlu alebo štýlu inšpirovaným 21.storočím? Je vlastne jedno, čo odpoviete, pretože tak či onak, máme pre vás alternatívu. Dokonca, aj keď vám pri zariaďovaní interiéru ostal nižší rozpočet, garantujeme vám, že z našej širokej ponuky stoličiek si iste vyberiete. V ponuke máme rôzne kancelárske stoličky, ako aj kuchynské, jedálenské, barové ako aj taburety.

Ponúkame Vám aj kvalitné kreslá, taktiež sedenie k jedálenskému stolu ako aj do detskej izby. iKuchyne vám ponúkajú maximálne pohodlie pri sedení, stoličky do kuchyne ako aj sedacie súpravy, rôznych farieb, ako aj materiálov, pre čo najväčší pôžitok zo sedenia. Jednoduchý štýl a predsa luxusné a dizajnové, to sú sedenia zo série LENTE. Sú charakteristické kovovou konštrukciou aj nožičkami, veľkým plusom pri tejto rade je, že si môžete vybrať z množstva farieb. Zvoľte si krikľavo žltú, zelenú, fialovú, oranžovú…. prípadne si skobinujte farieb viacero, vytvoríte tým veľmi zaujímavý štýl a spestríte si jedálenský priestor. Inou zaujímavou radou sú exkluzívne kožené produkty DEBORA, vyrobené z masívu a potiahnuté kožou. Máte na výber 5 rôznych druhov farieb. Sú cenovo veľmi zaujímavé, stoja len 49e.

Dizajnové stoličky k písaciemu stolu pre deti

K našim dizajnovým skvostom patrí séria FIORE v bielej a čiernej farbe, operadlo je akokeby vyrezávané, krásna práca! Do vašej kancelárie alebo pracovne máme v ponuke širokú škálu kancelárskych stoličiek na kolieskach, otočných, kožených, nastaviteľných, s ergonomickými operadlami… Určite si z našej ponuky vyberiete!

Ak potrebujete niečo jednoduché a v dobrej cene, siahnite na stoličky do kuchyne SCANIA. Táto rada je charakteristická jednoduchým štýlom a dizajnom. Pre náročných máme v ponuke exkluzívne pohodlné sedenie rady BIG DEAL a BIG AFFARE, ktoré sú v koženom prevedení, ako aj stoličky k písaciemu stolu pre deti. Ak hľadáte sedenie v staromódnom barokovom štýle, máme aj také! Typické zakrivené drevené nožičky a operadlo poprešívané gombíkmi, k tomu zamatová látka…stoličky do kancelárieTo všetko a viac, je rada GALIA.

Takisto sme nezabudli na milovníkov štýlu patchwork, máme v ponuke viacero farebných kombinácií aj štýlov. Hľadáte sedenie do moderne zariadeného bytu? Zvoľte si s modernými kovovými nožičkami, určite tým nič nepokazíte… skombinujte ich napríklad so skleneným stolom a zaručene si vytvoríte zaujímavý jedálenský priestor. Stoličky k písaciemu stolu pre deti rady NEWLOOK II sa vyznačujú jednoduchým škandinávskym štýlom, jemné línie, jemné farby doplnené jednoduchými svetlými nožičkami…

Kancelárske stoličky

V našej ponuke nájdete aj široký výber kancelárskych stoličiek. Široké množstvo týchto produktov Vám dáva veľké možnosti na kombinácie farieb a štýlov v kancelárii. Materiál je vysokokvalitný, naša ponuka sa sústredí na kvalitný a funkčný kancelársky nábytok. Stoličky sú nutnosťou do každej kancelárie, treba myslieť nato, že väčšina z nás trávi najviac času v práci, preto si treba dopriať maximálne pohodlie a myslieť na svoje zdravie. Pre ľudí, ktorí v práci trávia veľa času sme pripravili špeciálne pohodlné sedenie, ktoré je ergonomicky tvarované. Doprajete si tým relax pri sedení, pretože mať nekvalitnú stoličku pre práci je vyslovene zlým krokom.

Barová stolička

Barová stolička je určená pre všetkých, ktorí majú k dizpozícii kuchynský ostrovček, alebo vlastný bar. Ide o elegantné sedenie, kde si môžete pohodlne vyložit nohy. Pri týchto produktoch sme tiež mysleli na eleganciu a dizajn, ktoré skrášlia miestnosť v ktorej sa nachádzajú. Výnimočné sú svojim jedinečným spracovaním, mať kuchynský ostrovček v kuchyni a k tomu niekoľko elegantných barových stoličiek je veľmi elegantné, zabodujete tým u každej návštevy. Sú veľmi pohodlné na sedenie, taktiež sa dajú otáčať.

Stoličky do kuchyne a jedálne

Kuchynské a jedálenské sedenie predstavuje v tejto kategórii najširšie zastúpenie. Na výber máte z veľkého množstva stoličiek, avšak na výber máte aj jedálenské a kuchynské sety, v našej ponuke ponúkame aj kuchynské a jedálenské stoly. Tak ako aj pri ostatných typoch produktoch aj tu máme na výber škandinávsky štýl, barokový a vintage štýl, rôznych materiálov a farieb. Výberu stoličiek dávame maximálnu pozornosť, nakoľko bez pohodlného sedenia sa žiadna domácnosť nezaobíde. Kuchyne sú našou srdcovou záležitosťou, nakoľko vyrábame kuchyne na mieru a dodávame do nich aj kvalitné stoličky. Kuchyňa je miestom, kde sa stretáva pri jedení celá rodina, jedálenský stôl by mal byť pekne zladený so stoličkami, aby bol vytvorení príjemný  interiér.Stolička Fantino blau stone washed Jeans

Výber našich jedálenských stolov je taktiež veľmi široký, máme pre Vás veľké stoly, ako aj menšie, ku ktorým si viete skombinovať naše stoličky do kuchyne v širokom meradle. Okrem týchto typov stoličiek máme pre Vás aj taburety. Ide o typ sedenia, ktoré nemá operadlo, poslúži ale ako doplnkové sedenie, ktoré môže byť aj veľmi štýlové.

Práve taburety sú v posledných rokoch veľmi in, kvôli svojej ľahkej manipulácii a prispôsobivosti. Okrem stoličiek máme pre Vás aj kvalitné kreslá, taktiež aj do kuchyne, obývačky… Stoličky k písaciemu stolu pre deti z nášho portfólia patria medzi kvalitný bytový nábytok pre jednu osobu. K dispozícií majú operadlo, sedaciu a nosnú časť, väčšina z nich má štyri nohy, prípadne podstavec alebo spodnú časť. Na výber máme čalúnené, drevené, kovové, plastové… Sú určené k relaxačnému sedeniu, prípadne pracovným účelom. Rozmery sú rôzne, správna výška by mala byť okolo 45 centimetrov.

Patchwork štýl

K moderným štýlom sedenia patrí aj tzv. patchwork štýl. V tomto štýle máme viaceré stoličky, ktoré očaria svojim výzorom. Materiál, z ktorého sú vyrobené sú kvalitné drevo a vrecovina, ktorá je typická pre patchwork štýl. Ide o viacfarebné vrecovinové prevedenie, v tomto štýle máme viaceré bytové doplnky, ako napríklad kreslá, sedačky… V tomto štýle si teda viete dokombinovať viacero bytových doplnkov. Stolička Pure White NewLook PatchworkNaše stoličky si taktiež viete užiť aj na iných miesta, ako napríklad na záhrade, alebo balkóne, ponúkame väčšie, ako aj menšie rozmery.

Celkovo v našom portóliu nájde viac ako 100 stoličiek, ponuka je teda veľmi široká. Či už inklinujete k elegancii, masívnemu štýlu, detské stoličky, prípadne k písaciemu stolu, alebo kancelárie, u nás nájdete to pravé. Cenovo sú veľmi prijateľné, môžete sa spoľahnúť na kvalitu a pohodlie, načo kladieme pri výbere produktov v našom portfóliu najväčšiu váhu. Cenové rozmedzie sa pohybuje od 36 do 647 eur, v závislosti od toho, aký typ stoličiek potrebujete. Pokiaľ potrebujete poradiť, aký typ sedenia a stoličiek si vybrať sme tu pre Vás, neváhajte nás kontaktovať. Veľmi radi Vám poradíme pri akomkoľvek type sedení, máme dlhoročné skúsenosti s bytovým interiérom a náš zákazník je našim pánom.

Zobrazujem výsledky 1–12 z 118