Moderné, kvalitné slovenské kuchyne a kuchynské linky na mieru

 

homepage_podklad_lista

PREČO KUCHYNE OD NÁS?

Kuchyne z našej ponuky sú najvyššej kvality za veľmi príjemné ceny.

V ponuke máme výber dizajnových kuchýň, ktoré sú vyrobené na mieru na Slovensku.

Naše kuchynské linky na mieru uspokoja aj tých najnáročnejších zákazníkov. Kuchynská linka  je symbolom dlhej tradície a kvality.

V našom portfóliu nájdete aj luxusné, malé, kuchynské zostavy, vstavané, rustikálne, ako aj rohové kuchyne.

Dizajn kuchýň od nás je veľmi prepracovaný a elegantný.

Poskytujeme aj kompletný návrh kuchýň, veľakrát sa nás zákazníci pýtajú aká je cena kuchynskej linky.

Kuchynská linka na mieru má cenu v závislosti od Vašich požiadaviek. Výrobe kuchýň sa venujeme s vášňou a nadšením, radi Vám pri ich výbere poradíme.

Okrem toho poskytujeme aj kvalitné zariadenie kuchýň, pracovné dosky a kuchynské skrinky.

Kuchyne ponúkame viac ako 30 rokov

Dlhoročné skúsenosti, kuchynské linky na mieru

Moderné a pritom lacné kuchyne pre vás vyrábame už viac ako 3 desaťročia. Od roku 2016 sme ponuku kuchýň rozšírili aj o jedálenské stoly, luxusné stoličky, pohodlné kreslá,  elegantné svietidlá, ako aj dekorácie.

Kuchyne za prijateľné ceny

KVALITNÉ A LACNÉ KUCHYNE, MODERNA KUCHYNA OD NÁS

Kuchyne, kuchynské linky na mieru, moderna kuchyna

Kuchyne, kuchynské linky na mieru, moderna kuchyna

Výber kuchyne je skoro rovnaký ako výber nového auta. Vy sami rozhodujete o použitých materiáloch a kovaniach. Preto vy sami rozhodujete, či bude vaša kuchyňa lacná, alebo drahšia. Ponúkame dizajnové kuchynské linky z najkvalitnejších materiálov.

Kuchyne ponúkame vo viac ako 20tich kuchynských štúdiách

KUCHYNSKÉ ŠTÚDIO BRATISLAVA

V každom z našich kuchynských štúdií v Bratislave, či iných mestách sa budete cítiť príjemne. Všetkých naších predajcov kuchýň, nábytku a svietidiel nájdete v sekcii KONTAKT.

Kuchyne sú hlavným aspektom našej činnosti. Mať kvalitnú kuchyňu je veľmi dobrý pocit, pokiaľ Vám vydrží dlhé roky. Pri jej výbere sa treba dobre rozhodnúť, ako má zapadnúť do Vášho celkového interiéru. Či už sa rozhodnete pre moderný, ale retro štýl, myslite najmä na kvalitu použitých materiálov, celkové spracovanie a najmä na dizajn.

 

Kuchyňa s kuchynským ostrovčekom

Veľkej popularite sa v súčasnosti tešia kuchynské ostrovčeky, ktoré veľmi elegantne vyzerajú s barovými stoličkami. Kuchynský ostrovček je dominantou v kuchyni, ktorý môže obsahovať umývadlo, indukčnú platňu na varenie, miesto na odkvapkávanie riadu a mnoho ďalšieho. Takáto kuchyňa môže byť rôznych farieb, ponúkame Vám široké množstvo materiálov pri výbere. Taktiež Vám ku kuchyniam dodáme aj vstavané spotrebiče, digestory a ďalšie potrebné prvky.

 

Moderné kuchynské linky

Ak máte radi moderný štýl, máme pre Vás riešenia. Kuchyňu v tomto štýle Vám navrhneme presne podľa Vašich predstáv, máme na výber z rôznych lakovaných materiálov, oblúkové kuchyne, hranatý dizajn kuchýň, taktiež zákazníkom dodávame luxusné kuchynské linky. Veľký dôraz pri moderných kuchyniach kladieme na celkový dizajn. Moderná kuchyna by mala okrem miesta na stravovanie a varenie predstavovať miesto, ktoré je určené na prácu, čo sa dá dosiahnuť veľmi jednoducho. Riešením je niekoľko pohodlných stoličiek a kvalitný stôl. Pri plánovaní modernej kuchyne sa treba zamyslieť nad tým, čo všetko potrebujete v nej mať, aby ste boli maximálne spokojní.

 

Rustikálne a vidiecke kuchyne

Tento druh kuchýň je v móde už veľmi dlhé obdobie. Rustikálny štýl si obľúbilo značné množstvo ľudí, kde okrem kuchýň sú do rustikálneho štýlu ladené aj mnohé doplnky do domácnosti a nábytok, ako komody, kreslá a podobne. Často sa do nich umiestňujú kuchynské spotrebiče, ktoré majú retro dizajn, na trhu nájdete kompletnú radu spotrebičov v retro rustikálnom štýle. Materiály sú najčastejšie prírodné, kde sa kombinujú rôzne druhy dreva.

Jedným z veľmi dôležitých aspektov v kuchyni je osvetlenie. Treba si dať záležať na výbere kvalitných závesných svietidiel, ktoré môžu byť aj dizajnovými a dekoračnými prvkami v kuchyni.

 

Naša spoločnosť sa venuje okrem poskytovania vysokokvalitných kuchýň aj predaju dizajnového kvalitného nábytku a doplnkov do domácnosti. Veríme, že naša ponuka nábytku uspokojí vaše požiadavky. Pri výbere sa snažíme vyhovieť čo najširšiemu okruhu zákazníkov, nájdete u nás nábytok za veľmi prijateľné ceny.  Produkty v našom internetovom obchode sú charakteristické vysokou kvalitou, špičkovým dizajnom a detajlnou remeselnou výrobou. To sú hlavné aspekty aj pri tvorbe našej ponuky.

Nájdete u nás široký sortiment bytového zariadenia, naše hlavné kategórie zahŕňajú:  svietidlá, sedenie, doplnky, stoly, nábytok. Nájdete tu kvalitné lavice, stoličky, ako aj moderné písacie stoly.

Kuchyne, ktoré ponúkame predstavujú širokú paletu materiálov, pri ktorých kladieme dôraz na vysokú kvalitu.

- Debug: cached@1477534893 -->