Barové stoličky

Dizajnové barové stoličky do kuchyne

Barové stoličky s opierkou, barové stoličky do kuchyne sú špecifické svojimi dlhými nohami, ktorých výška sa však dá regulovať. Už z názvu sa dá vyčítať, že sú vhodné pre ľudí, ktorí majú doma svoj vlastný bar a takisto sú dobrou alternatívou do bytov, ktoré z kapacitných dôvodov nemajú jedálenský stôl.

Veľmi obľúbeným miestom v kuchyni sú kuchynské ostrovčeky, ktoré kuchynský priestor ohraničujú. Vonkajšia strana ostrova je ideálnym miestom pre umiestnenie barových stoličiek. Ponuka našich barových stoličiek sa sústreďuje na kvalitné luxusné kusy. Majú vycibrený dizajn, napríklad barová stolička GIORANO je v koženom prevedení, k dispozícii sú tri možné farebné alternatívy – biela, čierna alebo “coffee”.
Barové stoličky si umiestnite priamo ku kuchynskému ostrovčeku, stačí ak ich dáte dve, vytvoria vám ideálny priestor pre posedenie s priateľmi.

Ak nedisponujete s veľkým priestorom, a nezostáva vám miesto pre jedálenský stôl, vytvorte si mini-jedáleň s vysokým stolom a barovými stoličkami. Stôl sa dá postaviť priamo ku stene a tým ušetríte kopec miesta. A hlavne, ak ste v domácnosti len dvaja, úplne to postačí. Stoličky k baru rady GIORANO sú charakteristické vysokokvalitnými materiálmi, ich cena je 139e. V našom eshope nájdete okrem tejto rady aj barové stoličky do kuchyne MAGRO v čiernej farbe,táto rada sa vyznačuje moderným dizajnom s kovovou konštrukciou, výška je nastaviteľná. Zaujímavým detajlom je nízke operadlo v hornej časti a v dolnej zasa opierka na nohy. Zaujímavá je aj jej cena, predáva sa za 78e. Poslednou možnosťou barových stoličiek je rada OUSA v bielej farbe. Táto barová stolička pôsobí takisto veľmi exkluzívnym a zároveň jednoduchým a čistým dojmom, je poprešívaná na sedacej časti aj na operadle. Je ideálna do moderných priestorov, keďže jej konštrukcia je kovová.

Barové stoličky

Zobrazujú sa výsledky 1–30 z 105