Konferenčné stolíky

Konferenčné stolíky a odkladacie stolíky treba v prvom rade zladiť s výškou pohovky a tiež si treba premyslieť na aký účel budeme stolík potrebovať. Ak Vám chýba univerzálny jedálenský stôl, vyberajte multifunkčný stolík, ktorý sa dá jednoducho poskladať tak, aby sa ľudia vedeli pri ňom najesť. Ak ho máte vyslovene len na okrasu, alebo na zopár časopisov, naša ponuka je široká a určite si vyberiete ten pravý štýlový konferenčný stôl.
Dizajnové konferenčné stolíky
Naša ponuka konferenčných stolíkov začína luxusnými barokovými stolíkmi s typickými zaoblenými drevenými nožičkami.

Odkladací stolík BAROCK JARDIN je vyrobená z hliníku, priemer stolíka je cca. 50 cm, a na výber máte medenú alebo striebornú farbu a hranatý alebo okrúhly tvar hornej časti stolíka. Cena tejto exkluzívnej série sa pohybuje okolo 80 – 90 eur. Značnú časť nášho portfólia tvoria dizajnové stolíky z prírodných materiálov. Obľúbené sú kancelárske stoly vyrobené z masívu ako agát, exotický Sheesham, teakové drevo a to v rôznych tvaroch a výškach. Dodajú vašej obývačke príjemný vzhľad, keďže v nás príroda evokuje pokoj.

Rada stolov ART DECO je charakteristická materiálom ako je sklo a pochrómovaný kov a tým, že sa skladá z viacerých menších okrúhlych častí, ktoré sú použiteľné ako stolík. Takže máte 3 stolíky za cenu jedného! Maximálne moderný vzhľad majú nočné stolíky ako napríklad konferenčný stolík do obývačky CORRENTE biely. Taktiež aj CURVE biely konferenčný stolík a sivý, ktoré sú doplnené dokonca aj LED svetlom. Konferenčné stolíky drevené PURE WHITE, pre ktorú je značný jednoduchý škandinávsky dizajn s čistými líniami, v sivej alebo bielej farbe doplnené svetlými drevenými nožičkami, majstrovská práca!

V našej ponuke sa nachádzajú aj čisto sklenené konferenčné stolíky do obývačky, ktorých vrchná aj bočná časť tvorí len sklo. Takýto sklenený konferenčný stolík je majstrovským dielom, ide o veľmi kvalitný nočný stolík. Ste milovníkom barokového štýlu? Máme pre vás stolík pod TV VENEXIA, sú majstrovsky vyšperkované, vyrobené z dreva, ich nožičky sú zaoblené a takisto ako vrchná časť aj nožičky sú doplnené majstrovskými ornamentami. Dostať ich v zlatej, bielej, alebo striebornej farbe.

Konferenčné stolíky

Triedenie podľa štýlu:

Škandinávský štýl
vstúpiť do kategórie >
Industriálny štýl
vstúpiť do kategórie >

Triedenie podľa farby:

Drevené stolíky
vstúpiť do kategórie >
Čierne stolíky
vstúpiť do kategórie >
Medené stolíky
vstúpiť do kategórie >
Strieborné stolíky
vstúpiť do kategórie >
Sklenené stolíky
vstúpiť do kategórie >

Triedenie podľa tvaru:

Triedenie podľa veľkosti:

Malé príručné stolíky
vstúpiť do kategórie >
Nočné stolíky
vstúpiť do kategórie >

Zobrazujú sa výsledky 1–30 z 394