Stoličky

iKuchyne sa špecializujú na moderné stoličky do kuchyne, ako aj stoličky k písaciemu stolu pre deti. V našej ponuke nájdete kancelárske stoličky, ako aj barové stoličky za akciovú cenu. Ste zástancom retro štýlu alebo štýlu inšpirovaným 21.storočím? Je vlastne jedno, čo odpoviete, pretože tak či onak, máme pre vás alternatívu. Dokonca, aj keď vám pri zariaďovaní interiéru ostal nižší rozpočet, garantujeme vám, že z našej širokej ponuky stoličiek si iste vyberiete. V ponuke máme rôzne kancelárske stoličky, ako aj kuchynské, jedálenské, barové ako aj taburety.

Ponúkame Vám aj kvalitné kreslá, taktiež sedenie k jedálenskému stolu ako aj do detskej izby. iKuchyne vám ponúkajú maximálne pohodlie pri sedení, stoličky do kuchyne ako aj sedacie súpravy, rôznych farieb, ako aj materiálov, pre čo najväčší pôžitok zo sedenia. Jednoduchý štýl a predsa luxusné a dizajnové, to sú sedenia zo série LENTE. Sú charakteristické kovovou konštrukciou aj nožičkami, veľkým plusom pri tejto rade je, že si môžete vybrať z množstva farieb. Zvoľte si krikľavo žltú, zelenú, fialovú, oranžovú…. prípadne si skombinujte farieb viacero, vytvoríte tým veľmi zaujímavý štýl a spestríte si jedálenský priestor. Inou zaujímavou radou sú exkluzívne kožené produkty DEBORA, vyrobené z masívu a potiahnuté kožou. Máte na výber 5 rôznych druhov farieb. Sú cenovo veľmi zaujímavé, stoja len 49e.
Dizajnové stoličky k písaciemu stolu pre deti
K našim dizajnovým skvostom patrí séria FIORE v bielej a čiernej farbe, operadlo je ako keby vyrezávané, krásna práca! Do vašej kancelárie alebo pracovne máme v ponuke širokú škálu kancelárskych stoličiek na kolieskach, otočných, kožených, nastaviteľných, s ergonomickými operadlami… Určite si z našej ponuky vyberiete!

Ak potrebujete niečo jednoduché a v dobrej cene, siahnite na stoličky do kuchyne SCANIA. Táto rada je charakteristická jednoduchým štýlom a dizajnom. Pre náročných máme v ponuke exkluzívne pohodlné sedenie rady BIG DEAL a BIG AFFARE, ktoré sú v koženom prevedení, ako aj stoličky k písaciemu stolu pre deti. Ak hľadáte sedenie v staromódnom barokovom štýle, máme aj také! Typické zakrivené drevené nožičky a operadlo poprešívané gombíkmi, k tomu zamatová látka…
To všetko a viac, je rada GALIA.

Takisto sme nezabudli na milovníkov štýlu patchwork, máme v ponuke viacero farebných kombinácií aj štýlov. Hľadáte sedenie do moderne zariadeného bytu? Zvoľte si s modernými kovovými nožičkami, určite tým nič nepokazíte… skombinujte ich napríklad so skleneným stolom a zaručene si vytvoríte zaujímavý jedálenský priestor. Stoličky k písaciemu stolu pre deti rady NEWLOOK II sa vyznačujú jednoduchým škandinávskym štýlom, jemné línie, jemné farby doplnené jednoduchými svetlými nožičkami…

V našej ponuke nájdete aj široký výber kancelárskych stoličiek. Široké množstvo týchto produktov Vám dáva veľké možnosti na kombinácie farieb a štýlov v kancelárii. Materiál je vysokokvalitný, naša ponuka sa sústredí na kvalitný a funkčný kancelársky nábytok. Stoličky sú nutnosťou do každej kancelárie, treba myslieť nato, že väčšina z nás trávi najviac času v práci, preto si treba dopriať maximálne pohodlie a myslieť na svoje zdravie. Pre ľudí, ktorí v práci trávia veľa času sme pripravili špeciálne pohodlné sedenie, ktoré je ergonomicky tvarované. Doprajete si tým relax pri sedení, pretože mať nekvalitnú stoličku pre práci je vyslovene zlým krokom.

Stoličky

Zobrazujú sa výsledky 1–30 z 652